elkar
Search
Advanced
 
Close
E-mail:
L.O.P.D. politika

Araba
Bizkaia
Gipuzkoa
Lapurdi
Nafarroa
Gasteiz
San Prudencio, 7
01005
Tel.: +34 945 144501
Fax.: +34 945 135601
Schedule: gezia
[x]

Monday-Friday: 10:00-14:00 / 16:30-20:00
Saturday: 10:00-14:00 / 17:00-20:00
Sunday and holiday: 11:00-14:00 / 17:00-20:00


sanprudencio@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Bilbo
Iparragirre, 26
48011
Tel.: +34 94 4240228
Fax.: +34 94 4244235
Schedule: gezia
[x]

Monday-Friday: 9:30-20:00
Saturday: 10:00-14:00 / 17:00-20:00
Sundays and feast days closed


iparragirre@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Donostia
Fermin Calbeton, 21
20003
Tel.: +34 943 420080
Fax.: +34 943 422363
Schedule: gezia
[x]

Monday-Saturday: 10:00-14:00 / 16:30-20:00
Igande and jai egunak: 11:00-14:00 / 16:30-20:30


fcalbeton@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Baiona
Gouverneurs karrika 9
64100
Tel.: +33 (0) 559 59 35 14
Fax.: +33 (0) 559 59 61 62
Schedule: gezia
[x]
Monday: 14:00-19:00
Tuesday to Saturday: 9:30-19:00
Sundays and holydays closed.

baiona@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Iruñea
Leire 9
31002
Tel.: +34 948 175538
Fax.: +34 948 277905
Schedule: gezia
[x]

Monday-Friday: 10:00-20:00
Saturday: 10:00-14:00 / 17:00-20:00
Sunday and holiday: Closed


leire@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Gasteiz
Apraiztarrak, 1 - Campus
01006
Tel.: +34 945 141670
Fax.: +34 945 135656
Schedule: gezia
[x]

Monday-Thursday: 09:00-18:30

Friday:09:00-15:00
Saturday, Sunday and holidays: Cerrado
A: Cerrado


campus@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Bilbo
Licenciado Poza, 14
48011
Tel.: +34 94 4434807
Fax.: +34 94 4222083
Schedule: gezia
[x]

Monday-Friday: 9:30-20:00
Saturday: 10:00-14:00 / 17:00-20:00
Closed Sundays and feast days.


lpoza@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Donostia zentroa
Bergara kalea, 6
20005
Tel.: +34 943 426350
Fax.: +34 943 423805
Schedule: gezia
[x]

Monday-Friday: 10:00-13:30 / 16:00-20:00
Saturday: 10:00-13:30 / 16:30-20:00
Closed Sundays and holidays.


bergarakalea@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Iruñea
Comedias, 14
31001
Tel.: +34 948 224167
Fax.: +34 948 211061
Schedule: gezia
[x]

Monday-Friday: 9:30-13:30 / 16:30-20:00
Saturday: 9:30-13:30 /17:00-20:00

Closed Sundays and holidays.


comedias@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Bilbo
Zamudioko ataria
48005
Tel.: +34 94 4161450
Schedule: gezia
[x]

Monday-saturday: 10:00-14:00 / 16:30-20:00
Sundays and feast days closed


zamudio@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Arrasate
Erdiko kale, 14
20500
Tel.: +34 943 797829
Fax.: +34 943 770440
Schedule: gezia
[x]

Monday-Friday: 9:30-13:30 / 16:30-20:00
Saturday: 9:30-13:30
Closed Sundays and holidays.


arrasate@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Getxo
Telletxe, 11 - Algorta
48993
Tel.: +34 94 4916616
Fax.: +34 94 4916616
Schedule: gezia
[x]

Monday-Friday: 09:30-13:30 /16:30-20:00
Saturday: 10:00-14:00
Closed Sundays and holidays


getxo@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Bergara (herria)
Ibargarai, 7
20570
Tel.: +34 943 764050
Fax.: +34 943 762352
Schedule: gezia
[x]

Monday-Friday: 9:30-13:00 / 16:30-20:00
Saturday: 9:30-13:00
Closed Sundays and holidays.


bergara@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Basauri
Dr. José Garai, 11
Tel.: +34 94 426 13 84
Schedule: gezia
[x]

Monday-Friday: 9:30 13:30 / 16:30 - 20:00
Saturday: 10:00 - 14:00
Closed Sundays and holidays.


basauri@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Hernani
Nagusia, 30
20120
Tel.: +34 943 551537
Fax.: +34 943 551537
Schedule: gezia
[x]

Monday-Friday: 9:30-13:30 / 16:30-20:00
Saturday: 9:30-13:00
Closed Sundays and holidays.


hernani@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Barakaldo
Merindad de Uribe, 14
48901
Tel.: +34 944 377878
Schedule: gezia
[x]

Monday-Friday: 9:30 13:30 / 16:30 - 20:00
Saturday: 10:00 - 14:00
Closed Sundays and holidays.


barakaldo@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Tolosa
Arostegieta z/g
20400
Tel.: +34 943 673533
Fax.: +34 943 673500
Schedule: gezia
[x]

Monday-Friday: 9:30-13:30 / 16:30-20:00
Saturday: 9:30-14:00 / 17:00-20:00
Closed Sundays and holidays.


tolosa@elkar.eus
See location on map   gezia SEE
Irun
Colon pasealekua, 8
20302
Tel.: +34 943 631726
Fax.: +34 943 635489
Schedule: gezia
[x]

Monday-Saturday: 9:30-13:30 / 16:30-20:00
Closed Sundays and holidays.


irun@elkar.eus
See location on map   gezia SEE

BIDALKETAK 0€-tik AURRERA

  • elkar dendetan
  • etxean 49€-tik aurrera

ITZULKETA

  • Gehienez 15 egun (jasotzen denetik)n
  • Itzulketa bideak: elkar liburu-dendetan, biltegira bidali (Haizpea Poligonoa 1, 20150 Aduna).
© 1998-2021 elkar liburu denda
X