elkar
Bilaketa
Aurreratua
 
Itxi
Posta elektronikoa:
L.O.P.D. politika

Araba
Bizkaia
Gipuzkoa
Lapurdi
Nafarroa
Gasteiz
San Prudencio, 7
01005
Tel.: +34 945 144501

Whatsapp

Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-ostiralera: 10:00-14:00 / 16:30-20:00

Larunbatak: 10:00-14:00 / 17:00-20:00

Igandeak eta jai egunak: 11:00-14:00 / 17:00-20:00

 

 


sanprudencio@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Bilbo
Iparragirre, 26
48011
Tel.: +34 94 4240228

Whatsapp

Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-ostiralera: 9:30-20:00

Larunbatak: 10:00-14:00 / 17:00-20:00

Igandeak: itxita


iparragirre@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Donostia
Fermin Calbeton, 21
20003
Tel.: +34 943 420080
Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-larunbatera: 10:00-14:00 / 16:30-20:00
Igande eta jai egunak: 11:00-14:00 / 16:30-20:30


fcalbeton@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Baiona
Gouverneurs karrika 9
64100
Tel.: +33 (0) 559 59 35 14
Ordutegia: gezia
[x]
Astelehena: 14:00-19:00
Asteartetik larunbatera: 9:30-19:00
Igande eta besta egunak hetsia.

baiona@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Iruñea
Leire 9
31002
Tel.: +34 948 175538
Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-ostiralera: 10:00-20:00

Larunbatak: 10:00-14:00 / 17:00-20:00

Igandeak: Itxita


leire@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Gasteiz
Apraiztarrak, 1 - Campus
01006
Tel.: +34 945 141670
Ordutegia: gezia
[x]

Astelehen-Ostegun: 9:00-18:30

Ostirala: 9:00-15:00

Larunbata, igandea eta jai egunak: itxita


campus@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Bilbo
Licenciado Poza, 14
48011
Tel.: +34 94 4434807

Whatsapp

Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-ostiralera: 9:30-20:00

Larunbatak: 10:00-14:00 / 17:00-20:00

 

 


lpoza@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Donostia
Bergara kalea, 6
20005
Tel.: +34 943 426350

Whatsapp

Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-ostiralera: 10:00-13:30 / 16:00-20:00
Larunbatak: 10:00-13:30 / 16:30-20:00
Igande eta jai egunak: Itxita


bergarakalea@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Iruñea
Comedias, 14
31001
Tel.: +34 948 224167

Whatsapp

Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-ostiralera: 9:30-13:30 / 16:30-20:00 

Larunbatak: 9:30-13:30 / 17:00-20:00 

Igandea: Itxita


comedias@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Bilbo
Zamudioko ataria
48005
Tel.: +34 94 4161450

Whatsapp

Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-ostiralera: 10:00-14:00 / 16:30-20:00

Larunbatak: 10:00-13:30 / 16:30-20:00

Igande eta jai egunak: Itxita

 

 


zamudio@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Arrasate
Erdiko kale, 14
20500
Tel.: +34 943 797829
Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-ostiralera: 9:30-13:00 / 16:30-20:00

Larunbatak:9:30-13:00

Igande eta jai egunak: Itxita  

    

 


arrasate@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Getxo
Telletxe, 11 - Algorta
48993
Tel.: +34 94 4916616
Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-ostiralera: 10:00-13:30 / 16:30-20:00
Larunbatak: 10:00-14:00

Igande eta jai egunak: Itxita


getxo@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Bergara
Ibargarai, 7
20570
Tel.: +34 943 764050
Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-ostiralera: 9:30-13:00 / 16:30-20:00

Larunbatak: 9:30-13:00

Igande eta jai egunak: Itxita


bergara@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Basauri
Dr. José Garai, 11
Tel.: +34 94 426 13 84
Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-ostiralera: 9:30-13:30 / 16:30-20:00

Larunbatak:10:00-13:30

Igande eta jai egunak itxita.


basauri@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Hernani
Nagusia, 30
20120
Tel.: +34 943 551537
Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-ostiralera: 9:30-13:00 /16:30-20:00
Larunbatak: 9:30-13:00
Igande eta jai egunak: Itxita


hernani@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Barakaldo
Merindad de Uribe, 14
48901
Tel.: +34 944 377878

Whatsapp

Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-ostiralera: 9:30-13:30 / 16:30-20:00

Larunbatak:10:00-14:00

Igande eta jai egunak: Itxita


barakaldo@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Tolosa
Arostegieta z/g
20400
Tel.: +34 943 673533
Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-ostiralera: 9:30-13:00 / 16:30-20:00
Larunbatak: 9:30-14:00 / 17:00-20:00
Igande eta jai egunak: Itxita


tolosa@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI
Irun
Colon pasealekua, 8
20302
Tel.: +34 943 631726
Ordutegia: gezia
[x]

Astelehenetik-larunbatera: 09:30-13:30 / 16:30-20:00
Igande eta jai egunak: Itxita


irun@elkar.eus
Ikus kokapena mapan   gezia IKUSI

BIDALKETAK DOAN

  • elkar liburu-dendetan
  • etxean 49€-tik aurrera (soilik penintsulan)

ITZULKETA

  • Gehienez 15 egun (jasotzen denetik)
  • Itzulketa bideak: elkar liburu-dendetan, biltegira bidali (Haizpea industriagunea 1, 20150 Aduna).
© 1998-2024 elkar liburu denda
X